Grote stapel snoeihout in brand aan de Maarten van Rossumstraat in Rossum

Rossum – Vrijdag- op zaterdagnacht werd de brandweer uit Kerkdriel opgeroepen voor een buitenbrand aan de Maarten van Rossumstraat in Rossum. Ter plaatse bleek dat er een grote stapel snoeihout in brand stond.

De brand was groot en de brandweer had door de afgelegen plaats niet voldoende watercapaciteit om de brand uit te kunnen maken voor het verder verspreidde. Hierom is het schuimblusvoertuig uit Beesd ter plaatse gekomen, deze heeft een groot waterkanon en veel watercapaciteit waardoor ze vanaf dichtbij konden blussen. 

De brandweer is enkele uren bezig geweest met het blussen van de brand. Door de droogte was een groot gedeelte van het snoeihout afgebrand. Door de afgelegen plaats is de omgeving niet in gevaar gekomen door de brand.

De oorzaak van de brand in onbekend.

 

Foto’s: Mark Verlijsdonk // 112Maasdriel