130 Kilo hennep gevonden bij hennepknipperij aan de Hogeweg in Rossum

Rossum – Donderdag 25 juni heeft de politie ruim 130 kilo gedroogde hennepplanten aangetroffen in een verhuurd pand aan de Hogeweg in Rossum. De politie kwam de knipperij op het spoor na aanleiding van binnengekomen informatie.

Het hennepteam van de politie Bommelerwaard had na het binnen krijgen van deze informatie meteen een onderzoek ingesteld. In een ruimte trof de politie ruim 130 kilo aan gedroogde hennepplanten aan.

De ruimte was ingericht om henneptoppen te knippen en 9 verdachten waren daar mee bezig toen de politie binnenkwam. De politie heeft alle hennep in beslag genomen en vernietigd.

Tegen alle verdachten wordt proces-verbaal opgemaakt. De gemeente wordt geïnformeerd over de aangetroffen situatie. De eigenaar van het pand had de ruimte verhuurd. De politie doet verder onderzoek naar de herkomst van de aangevoerde hennep.

 

Foto: Politie Bommelerwaard