[Video] Man fietst over A2 bij Velddriel: ‘Dit is uiteraard niet toegestaan en tevens zeer gevaarlijk’

Velddriel – Zondagmiddag is de politie naar een spoedmelding gemoeten op de A2 ter hoogte van Velddriel. Er fietste namelijk een man op de vluchtstrook.

Net voor afslag Kerkdriel troffen de agenten een man van buitenlandse afkomst aan die aan het fietsen was op de vluchtstrook. Rijkswaterstaat had een roodkruis op de rechterrijbaan gezet en de agenten hebben de fietser naar de afslag begeleid.
Daar kreeg de man een bekeuring voor het fietsen over een snelweg. Ook kreeg hij nog een bekeuring voor het niet kunnen tonen van een legitimatiebewijs.
“Dit is uiteraard niet toegestaan en tevens zeer gevaarlijk”, meldt de politie Bommelerwaard op sociale media.

 

 

Foto en Video: Politie Bommelerwaard